Öğretmene Atanma Hediyesi Karikatürlü Kare Çerçeve (F5021-903KAK1)

0,00
Fiyat : ₺339,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 21 cm genişlik, 21 cm yükseklik. Fotoğraf ölçüleri: 20 cm genişlik, 20 cm yükseklik.
  • Kullanım: Ürün ekleyeceğiniz fotoğraflarla oluşturulacaktır. Çerçeveler güçlü yapışkanla duvara sabitlenir. Yapışkan duvarlarınıza zarar vermez. Yapışkan bölümü bir çok kez kullanılabilmektedir, bu da evinizde uygulayacağınız dekoratif uygulamalara olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz, çıkartıp tekrar tekrar farklı yerlere yapıştırabilirsiniz.
  • Temizlik Talimatı: Nemli bezle temizlenebilir.
  • Ürünümüz gönderdiğiniz fotoğrafın karikatür haline getirilip tasarıma eklenmesi ile hale gelmektedir.

 

 

 

Öğretmene Atanma Hediyesi Karikatürlü Kare Çerçeve Hakkında Editörün Görüşleri

 

 

Öğretmene atanma hediyesi ne olabilir diyenler için Öğretmenlere özel bu eğlenceli ve kişiye özel kare çerçeve ile öğretmenlerimize özel bir hediye sunuyoruz. Öğretmen masası ve arkasındaki yeşil tahtayı tasvir eden bu karikatürde, müşterilerimizin fotoğrafından kesilen kafa kısmı özenle çizilerek eklendiği için her bir ürün özgün ve kişiye özeldir. 

 

Bu kare çerçeve, atanacağı okulu veya yeni sınıfını özleyen öğretmenler için mükemmel bir hatıra olacak. Bu hediye ile öğretmeninize onun eğitim hayatındaki önemini ve değerini gösterin. Ayrıca, bu hediye sadece atanacak olan öğretmenlere değil, aynı zamanda öğretmenler gününde de özel bir hediye seçeneği olabilir. Kendinize özgü bir hediye arıyorsanız, bu özel karikatürlü kare çerçeve öğretmenler için harika bir seçenek!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR