Mühendis Babaya Hediye Cam Kahve Kupası (B1001-115-CM)

0,00
Fiyat : ₺229,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

 

Mühendis Babaya Hediye Cam Kahve Kupası Hakkında Editörün Görüşleri

 

Mühendis Babaya Hediye Cam Kahve Kupası, hem bir baba hem de mühendis olan babalar için özel olarak tasarlanmış bir hediye seçeneğidir. Mühendisler, teknik problemleri çözme konusunda uzmanlaşmış, yenilikçi ve yaratıcı düşünce yapısına sahip önemli meslek gruplarından biridir. Bir baba olarak da çocuklarına hayatın her alanında bir mühendis gibi yaklaşarak onlara farklı bakış açıları kazandırırlar. Bu özel tasarım kupada, mühendislik mesleğinin sembolü olan bir çizim kaleminin yanı sıra siyah renkte "Mühendis Babaya Hediye" yazısı yer almaktadır. Kupa bardağın her iki tarafına da özel bir font kullanılarak basılmıştır. Alt kısmında ise hediye sahibi babanın adı yazmaktadır. Mühendis babaya babalar günü ne alsam diyenler hem baba temalı hem mühendis yazılı bu ürünü satın alabilir. Bu şekilde kişiselleştirilmiş tasarım, hediye edeceğiniz kişi için anlamlı ve özel bir hediye seçeneği sunar. 

 

Kupanın ölçüleri 8 cm çap ve 9,5 cm yükseklikte olup, hem çay, kahve hem de soğuk içecekler için uygun bir boyutu vardır. Kupanın üzerindeki baskıların uzun ömürlü olması için keskin cisimlerden ve asitli kimyasallardan uzak tutulması gerekmektedir. Temizliği için ise elde yıkama önerilmektedir. Mühendis Babaya Hediye Cam Kahve Kupası, babalar için özel günlerde hediye edebileceğiniz anlamlı ve özel bir seçenektir. Babalar Günü, doğum günü gibi özel günlerde ya da sadece bir jest olarak hediye edebilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı bir tasarımı olan bu kupa, sevdiklerinize vermek için mükemmel bir hediye olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR