Matematik Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati (A1091-106)

0,00
Fiyat : ₺119,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: Duvar Saati 29 cm çapındadır.
  • Kullanım: Saat sessiz mekanizmaya sahiptir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir. 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlenmesi tavsiye edilir.
  • Paketleme: Özel baskılı kraft kutusunda tarafınıza hızlı bir şekilde gönderim sağlanacaktır. Dilerseniz ödeme sayfasında hediye paketi seçeneğini ürüne ekleyebilirsiniz.

 

 

Matematik Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati Hakkında Editörün Görüşleri

 

İlkokuldan itibaren belki de hayatımızın her alanında kullandığımız matematiği bize sevdiren, öğrenmemizi sağlayan bu branşın öğretmenleri için tasarlanan üzerinde matematik öğretmeni yazılı, pi sayısı, kalp, parantez, köklü sayılar gibi detaylar kullanılarak hazırlanan duvar saati öğretmenler gününün yaklaşmasıyla büyük ilgi görüyor. Branş öğretmenleri için özel tasarlanmış bu anlamlı hediye sadece öğretmeninizin değil aynı zamanda da öğretmenininizin tüm öğretmen arkadaşları tarafından çok sevilecek bir hediye! Öğretmeniniz bu hediye ile öğretmenler odasına gittiği zaman emin olun en çok konuşulan hediye tabi ki bu duvar saati olacak! Öğretmenler gününde öğretmene alınacak en güzel hediye nedir diye soranların ortak cevabı artık bu duvar saatimiz olacak!

Benzer Ürünler