Kız Kardeşe Hediye Fotoğraf Baskılı Dikdörtgen Puzzle (A1031-231)

0,00
Fiyat : ₺219,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 27 cm genişlik, 21 cm yükseklik.
  • Kullanım: Arkasında ayağı mevcuttur, dik pozisyonda durabilir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlemeniz tavsiye edilir.

 

 

 

Kız Kardeşe Hediye Fotoğraf Baskılı Dikdörtgen Puzzle Hakkında Editörün Görüşleri

 

Gönderdiğiniz fotoğraf için özel olarak üretllen kız kardeşe hediye fotoğraf baskılı dikdörtgen puzzle, en özel anılarınızı sevdiğiniz kız kardeşinizle paylaşmak için harika bir hediye seçeneği olabilir. Puzzle, özel bir fotoğrafınızın baskısı ile hazırlanır ve bu fotoğrafın çerçevesi üzerinde kız kardeş kelime anlamı yazılıdır. Üzerinde bulunan yazı ve fotoğrafın birleştirilmesi ile oluşturulmuş puzzle, her parçasında ayrı bir anı barındırır. Böylece kız kardeşinize hem görsel olarak hem de duygusal olarak sizi hatırlayabileceği bir hediye sunabilirsiniz.

 

Bu puzzle, 27x21 cm boyutlarında, yani A4 ölçülerinde olan bu kişiye özel puzzle hediyesinin her parçası, özel olarak kesilmiş ve birbirine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, yüksek kaliteli baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanmıştır ve bu sayede uzun yıllar boyunca solmadan ve bozulmadan kullanılabilir. Bu özel hediye, kız kardeşinize doğum günü, yılbaşı veya sadece sizi hatırladığınızı göstermek için harika bir seçenek olabilir. Ona ne kadar özel olduğunu hissettirmek için bu puzzle'ı seçebilirsiniz. Kız kardeşe hediye ne alınır diyenler bu ürünü kaçırmasın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR