Kız Arkadaşa Romantik Hediye Karikatürlü Ahşap Altlıklı İçi Renkli Kupa Bardak (B1041-930-RE)

0,00
Fiyat : ₺349,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

 

Kız Arkadaşa Romantik Hediye Karikatürlü Ahşap Altlıklı İçi Renkli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Kız arkadaşınız için anlamlı ve unutulmaz bir hediye arıyorsanız, ona kalıcı bir hatıra bırakacak olan bir karikatürlü ahşap altlıklı içi renkli kupa bardak hediye edebilirsiniz. Bu hediye, sevgili olmanın ne kadar özel ve güzel bir şey olduğunu simgeler ve onun her baktığında bu hediyeyi hatırlayacağı, size duyduğu aşkın ve sevgilerinin hiç bitmeyeceğini anlatır. Bütün bunların yanı sıra, bu bardağın karikatür bisiklet tasarımı da, sıradışı ve ilginç bir dokunuş ekler. Her gün onunla birlikte olacak olan bu bardağı, size duyduğu aşkın ve sevgilerinin hiç bitmeyeceğini simgeler ve onun her baktığında bu hediyeyi hatırlamasına neden olur.

 

Sonuç olarak, kız arkadaşınıza romantik ve unutulmaz bir hediye arıyorsanız, ona karikatürlü ahşap altlıklı içi renkli kupa bardak hediye etmelisiniz. Bu hediye, sevgilerinin hiç bitmeyeceğini simgeler ve her gün onunla birlikte olacak şekilde tasarlandı.

 

Not: Bayan sevgiliye alınacak hediyeler için tıklayın >>> Bayan Sevgiliye Hediye Ne Alınır

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR