Kimyager Hediyeleri

 

Zamanlarının çoğunu laboratuvarda geçiren maddelerin kimyasal özelliklerini, birbirleriyle olan etkileşimlerini ve analizlerini gerçekleştiren kimyager tanıdıklarınız için kimyagerler günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde ya da içinizden geldiği bir anda meslekleri ile hediye almak istiyorsanız web sitemizde bulunan kimyager hediyeleri ile bu sorununuza kesin çözüm bulacaksınız! Kimyager arkadaşa, kimyager anneye, kimyager babaya, kimyager sevgiliye hediye seçenekleri bulabileceğiniz kimyager hediyeleri kategori sayfamızda eminiz ki siz de hediye sahibine özel en güzel hediyeyi kolaylıkla seçeceksiniz! Kredi kartı kullanmayan müşterilerimize havale/eft ve kapıda nakit ödeme kolaylığının olduğunu unutmadan söyleyelim.

 

Kimyagerlere Özel Hediyeler

 

Üzerlerinde laboratuvarlarda kullanılan cam borular, hassas terazi, ısıtıcılar, yıkama şişeleri gibi kimyagerlere özgü aletler ve çeşitli kimyasal maddeleri simgeleyen kırmızı ve mavi renkli laboratuvar tüpleri ile hiç bir kimyagerin hayır diyemeyeceği ve ilk görüşte bayılacağı kimyagerlere özel hediyeler yer almaktadır! Grafikerlerimiz tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmış tasarımlar mesleklerine uygun ürünlerle birleştiren imalat ekibimiz sizlere mükemmel ürün garantisini sunuyor. Günlük hayatta tüm meslek grupların bir ihtiyacını karşılaması hem de tasarımlarıyla görsel açıdan zengin hediyeler oluşturma çabasında olan HediyeDukkani.com kimyagerleri de unutmadı! 

Kimyager hediyeleri arasında kimyager kupa bardak, kimyager anahtarlık, kimyager su matarası, kimyager taş bardak altlığı ve kimyager taş masa dekoru gibi ürünler yer almaktadır. 

 

7 Nisan Kimyagerler Günü ve Kimyagerler Haftası

 

Tüm mesleklerin özel bir günü olduğu gibi 7 Nisan’da tüm Dünyada Kimyagerler günü olarak kutlanmaktadır. Bu günü içerisine alan 7-12 Nisan tarihleri ise Kimyagerler haftası olarak kutlanmaktadır. Bu önemli günün amacı kimyagerlerin bir araya gelmesi ve meslekleriyle ilgili bütünleşmelerini sağlamasıdır. İlgili dernek ve kuruluşlar bu önemli günde bildiriler yayınlayarak tüm kimyagerlerin ve geleceğin kimyagerleri olacak olan kimya bölümü öğrencilerinin gününü kutlamaktadır. Kimya gününün asıl amacı olarak gösterilen kimya biliminin sevdirilmesi ve öğrenciler ile halihazırda meslek sahibi olmuş kimyagerlerin bir araya getirilmesi ve iletişim halinde olmalarını sağlamaktadır. Sadece meslek odaları değil üniversitelerin kimya bölümleri de bu önemli gün ve haftayı bölüm başkanı ve öğrencilerin katılımı sağlanarak çeşitli etkinlikler ile kutlamaktadır. Kimyager Hediyeleri kategorimizde bulunan kimyagere özel hediyeleri bu önemli gün için kimyager tanıdıklarınız sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR