Kadına Kişiye Özel Hediye Karikatürlü Sihirli Kupa Bardak (B1001-901KA-SH)

0,00
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Kadına Kişiye Özel Hediye Karikatürlü Sihirli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Kadınlara kişiye özel hediye seçeneklerinin en çok beğenileni ve en çok şaşırtanı olarak karşınızda Karikatürlü Sihirli Kupa Bardak! Kadınlara hediye seçme işi ne kadar zor olsada kişiye özel olarak hazırlanan fotoğrafın yüz kısmının karikatür haline getirilip çizim üzerine yerleştirildiği bu kupa bardak en kullanışlı, en şaşırtıcı, en güzel vb. tüm övgüleri kesinlikle hakediyor. Tasarımıyla halihazırda zaten hediye sahibini mest edecek kupa bardağımızın sihirli olması da ona ayrı bir hava katıyor. Bir kadının alabileceği en şaşırtıcı ve ilginç hediye olarak ne diye sorsalar hiç düşünmeden kadına hediye karikatürlü sihirli kupa bardak deriz! Ablaya, anneye, sevgiliye, iş arkadaşınıza, kardeşinize yani tüm kadınlara tüm özel günlerde alınabilecek hediyelerin başında geliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR