Kadın Öğretmene Yılbaşı Hediyesi Karikatürlü İçi Renkli Kupa Bardak (B1001-905KAK-RE)

0,00
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

Kadın Öğretmene Yılbaşı Hediyesi Karikatürlü İçi Renkli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Her sene aralık ayında bulunduğumuz yılı geride bırakıp önümüzdeki yıla giriş yaparken umutlarımızın ve hayallerimizin bir sonraki yılda gerçekleşmesi ümidi ile beklentiler içerisine girer ve sevdiklerimizle bu özel günde hediye alışverişinde bulunuruz. Kadın öğretmene yılbaşı hediyesi seçeneği arıyorsanız karikatürlü yılbaşı kupa bardağı kadın öğretmene yılbaşında verilebilecek en güzel hediyelerden biri! Öğretmeninizin karikatürü ve yılbaşı şapkası ile ona unutamayacağı eğlenceli bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız bu ürünü kaçırmayın! Kadın öğretmeninin karikatürü, yılbaşı şapkası ve öğretmenin isim soyismi ile kişiye özel hazırlanan bu yılbaşı hediyesi baskılı kupa bardak yeni yıla girerken öğretmeninizi özel hissetmesini sağlayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR