Kadın Öğretmene Doğum Günü Hediyesi Karikatürlü İçi Renkli Kupa Bardak (B1001-907KAK-RE)

0,00
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

Kadın Öğretmene Doğum Günü Hediyesi Karikatürlü İçi Renkli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Öğretmenlere sadece öğretmenler gününde değil tüm özel günlerde hediye almanın son zamanlarda trend olduğunu biliyoruz! Biz de müşterilerimizin isteklerine bir cevap olarak hem yaratıcı, hem de esprili bu karikatürlü kupa bardağı hazırladık. Kadın öğretmen temalı ve üzerinde Mutlu Yıllar yazılı bu ürün hem öğretmenlik mesleğine, hem de doğum gününe özel eğlenceli bir hediye oldu! Bayan öğretmenleri doğum günlerinde şaşırtmak istiyorsanız ve aynı zamanda öğretmeniniz oldukları için de bir teşekkür etme fırsatı arıyorsanız bu kişiye özel hediye tam da sizin istediğiniz detaylarda! Hediye sahibi bayan öğretmenin ad ve soyadının da yazılı olduğu kupa bardağımızın birinci kalite porselen malzemeden üretildiğini de hatırlatalım. Doğum günü hediyelikleri kategorisinin çok satanları arasında yer alan karikatür kupaları kaçırmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR