Kadın Öğretmen İçin Doğum Günü Hediyesi Karikatürlü Beyaz Kupa Bardak (B1001-907KAK-BE)

0,00
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Kadın Öğretmen İçin Doğum Günü Hediyesi Karikatürlü Beyaz Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Kadın öğretmenlere alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi nedir diye sorarsanız üzerinde "Happy Birthday" yazılı, karikatürize yapılmış bu kupa tasarımıını size önerebiliriz! Hem kadın öğretmenlere özel, hem doğum gününe özel hem de kişiye özel olan bu ürün bayan öğretmene verilebilecek doğum günü hediyelerinin başında geliyor. Kaliteli porselen kupa bardak üzerine baskı yapılarak şık bir doğum günü hediyesi olarak hazırlanan bu kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapıldığını hatırlatalım. Siz de kadın öğretmene farklı bir hediye arıyorsanız ve bu hediye de doğum günü temalı olsun diyorsanız bu ürünü doğum günü hediye önerisi olarak listenize eklemekte fayda var.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR