Jandarma Uzman Çavuşa Hediye Ahşap Altlıklı Fincan (B1004-088)

5,00
Fiyat : ₺279,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 5,5 cm yükseklik.

 

  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.

 

  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

 

Not: Fincanın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Jandarma Uzman Çavuşa Hediye Ahşap Altlıklı Fincan Hakkında Editörün Görüşleri

 

Jandarma Uzman Çavuşa Hediye için özel olarak tasarlanmış bu çay fincanı, şık ve kullanışlı bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Ürünün ölçüleri 8 cm çap ve 5,5 cm yüksekliğe sahiptir. Çay, kahve ve soğuk içecekler için kullanıma uygun olan fincan, çift duvarlı çelik malzemesi sayesinde içeceğinizi sıcak veya soğuk tutabilmenize olanak sağlıyor. Fincanın üzerinde bulunan Jandarma Uzman Çavuşa özel tasarım, ürüne ayrı bir anlam katıyor. Fincanın her iki tarafına yapılan baskı, kaliteli ve uzun ömürlü olması için sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.

 

Ürünün temizliği için elde yıkama önerilmektedir. Fincanın ahşap altlığı, fincanın kaymasını önlerken aynı zamanda fincanın üzerinde oluşabilecek çizikleri de engellemektedir. Altlık üzerinde bulunan minik mıknatıs, metal kaşığı tutarak fincanın kullanımını daha da kolaylaştırmaktadır. Ürün bir adet fincan, bir adet ahşap altlık ve bir adet metal kaşık olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Fincan üzerinde jandarma logosu yer almaktadır ve altında isim soy-isim ve rütbe yazısı da yer alabilmektedir. Jandarma uzman çavuşların odalarında kullanabilecekleri özel bir fincan olarak tasarlanan bu ürün, hem şık hem de anlamlı bir hediye seçeneği olarak öne çıkmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR