₺179,99 KDV Dahil
₺124,99 KDV Dahil
₺54,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil

Fotoğrafçıya Hediye

 

“ Fotoğrafçıya hediye ne alınır? “ sorusunun cevabını aramak için web sitemize giriş yaptıysanız size en güzel fotoğrafçı hediyeleri ile karşınızda olduğumuzun müjdesini verebiliriz! Siz de fotoğrafçı tanıdıklarınız için fotoğrafçıya doğum günü hediyesi, fotoğrafçıya babalar günü hediyesi, fotoğrafçıya anneler günü hediyesi, fotoğrafçıya yılbaşı hediyesi ya da aklınıza gelebilecek tüm özel günler için mesleğine özel hediyelik eşya arıyorsanız meslek hediyeleri konusunda uzmanlaşmış kadromuzla tüm önemli günlerde yanınızda olduğumuz gibi bu hediyelik arama işinde de yanınızdayız. Sanatsal düşünen ve sanatsal gören fotoğrafçılara sıradan bir armağan almak yapabileceğiniz en büyük hata olacaktır. Çünkü sanatçıların ortak özelliği olan kolay kolay beğenmemeleri yanlış bir hediyelik eşya seçimi ile armağan sahibini mutlu etmekten ziyade mutsuz edecektir! Neyse ki hepsi birbirinden özel tasarıma sahip ve hiç bir fotoğrafçının hayır diyemeyeceği hediyelerimiz ile web sitemizde bulunan hediyeleri seçerken bu konuları hiç düşünmenize ve bu konu için kuşku duymanıza gerek kalmayacak. Bünyemizde bulundurduğumuz grafik tasarımcılar sayesinde her bir meslek için özenle tasarımlarını oluşturduğumuz ürünleri yaparken fotoğrafçıları da unutmadık! En güzel hediyelerin adresi olan HediyeDukkani.com’da fotoğrafçılara alınacak hediyeler nelermiş bir de beraber göz atalım.

 

Fotoğrafçıya Alınacak Hediye Seçenekleri

 

Fotoğraf kelime anlamı olarak ışık ile resim çizmek anlamına gelmektedir. Yani ışığı kullanarak anı ölümsüzleştiren bu keyifli ve bir o kadar da sanatsal mesleği yerine getiren tanıdıklarınıza üzerinde ismi yazan ve sadece mesleğine özel bir hediyelik eşya vermeye ne dersiniz? Fotoğrafçıya hediye kategorimizde bulunan üzerinde I am a Photographer yazılı yani Türkçesi Ben bir fotoğrafçıyım anlamına gelen özel tasarım hediyeler sayesinde hem günlük hayatta kullanabilecekleri hem de meslekleri ile uyumlu hediyeler yani üzerinde fotoğrafçı yazan ve fotoğraf ile ilgili detaylarla yani deklanşör, diyafram, fotoğraf makinesi gibi detaylarla süslenmiş ürünler sayesinde tüm özel günleriniz için mükemmel bir hediyelik oluşturabilirsiniz. Fotoğrafçıya ne hediye alınır diyorsanız kategori sayfamızda fotoğrafçıya hediye kupa bardaklar, fotoğrafçıya anahtarlıklar, fotoğrafçıya küllükler, fotoğrafçıya taş masa dekoru ve fotoğrafçıya taş bardak altlığı gibi ürünler mevcuttur. Fiyatları 14.99 TL’den başlayan bu ürünlerimiz her bütçeye uygun olması ile de dikkat çekiyor. Fotoğrafçıya alınacak hediyeler arasında başı çeken kupa bardaklarımız 6 adet renk seçeneğinden oluşmaktadır ve üzerinde isim-soyisim yazılarak kişiselleştirilebilmektedir. Kupa bardakların dışında eğer armağan sahibi sigara kullanıyorsa ona alacağınız bir maskot kül tablası photoshopta çalışmalarını hazırlarken yani bilgisayar başında zaman geçirirken bir hayli işine yarayacaktır. Bunların haricinde fotoğrafçılara hediye olarak su mataralarımızın son dönemlerde müşterilerimizin yoğun ilgisine uğrayan hediyeliklerimizden olduğunu söyleyelim. Daha küçük ve daha ucuz bir hediyelik arıyorsanız fiyatları 14.99 TL’den başlayan fotoğrafçıya hediye anahtarlıklarımızı tercih edebilirsiniz. Kare ve çiçek motifli iki modeli mevcut olan fotoğrafçıya hediye anahtarlıklarımız yine isim yazılı olarak hazırlanmaktadır. Bu ürünlerini tümünü erkek fotoğrafçıya hediye ya da bayan fotoğrafçıya hediye olarak düşünebilirsiniz. Fotoğrafçı için hediye seçeneklerinin dışında kişiye özel hediyeler kategorimizde de biribirinden farklı ürünlere ulaşabileceğinizi hatırlatalım.

 

19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü

 

Tüm dünyada 19 Ağustos günü fotoğrafın bulunduğu gün olarak Dünya Fotoğrafçılık Günü kutlanmaktadır. Bu günde ülkemizde çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Profesyonel fotoğrafçıların bir araya gelerek sektörün sorunları ile ilgilendiği ve genç fotoğrafçılara tecrübelerini aktardığı bu önemli gün sadece ülkemizde değil başta fransa olmak üzere tüm dünyada kutlanmaktadır. ilk fotoğraf makinesinin 1685’te johann zahn tarafından bulunduğu ekleyelim. Biz de HediyeDukkani.com olarak bu mesleğe yani fotoğrafçılığa gönül vermiş tüm fotoğrafçıların Dünya Fotoğrafçılık gününü kutluyoruz. Web sitemizde bulunan tüm ürünleri fotoğrafçı anneye, fotoğrafçı babaya, fotoğrafçı arkadaşa ve fotoğrafçı sevgiliye hediye olarak seçebilirsiniz.