Ev Hanımı Anneye Hediye Mutfağın Kraliçesi İçi Renkli Kupa Bardak (B1001-506-RE)

5,00
Fiyat : ₺209,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Ev Hanımı Anneye Hediye Mutfağın Kraliçesi İçi Renkli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

 

Ev Hanımı Anneye Hediye Mutfağın Kraliçesi İçi Renkli Kupa Bardak, annenize özel hazırlanmış bir hediye ile ona ne kadar özel olduğunu hissettirmek için tasarlanmıştır. Üzerinde "Mutfağın Kraliçesi" yazısı ve altında da hediye sahibi annenizin adı ve soyadı yazılı olan bu porselen kupa bardak, mutfakta geçirdiği keyifli anlarında ona eşlik edecek. Bu kupa bardak, çay, kahve ve soğuk içecekler için uygun boyutuyla her türlü içeceği rahatlıkla içebileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Ayrıca üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.

Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır. Ev Hanımı Anneye Hediye Mutfağın Kraliçesi İçi Renkli Kupa Bardak, anneniz için özel bir hediye seçeneği arayanlar için idealdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR