Eşe İlk Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Ahşap Altlıklı Fincan (B1004-511-BE)

5,00
Fiyat : ₺299,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 5,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Fincanın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

 

Eşe İlk Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Ahşap Altlıklı Fincan Hakkında Editörün Görüşleri

 

İlk Anneler Günü için eşinize özel bir hediye arıyorsanız, Fotoğraflı Ahşap Altlıklı Fincan harika bir seçenek olabilir. Bu fincan, sevgili eşinizin kahve, çay veya soğuk içeceklerini keyifle içebilmesi için mükemmel bir boyutta tasarlanmıştır. Fincanın en özel yanı, üzerinde sevgili çocuğunuzun yüz fotoğrafı yer almasıdır. Fotoğraf özenle kesilerek fincanın üzerine yerleştirilir ve üzerine "Kaan'ın Annesi" veya eşinizin ismi gibi özel bir yazı eklenir. Bu fincan, sadece ilk Anneler Günü için değil, eşinize herhangi bir özel gün hediyesi olarak da düşünebileceğiniz özel bir armağandır.

 

Fincan, 8 cm çapı ve 5,5 cm yüksekliği ile ideal boyuttadır. Ürün, çay, kahve ve soğuk içecekler için uygundur. Ancak baskının uzun ömürlü olması için elde yıkanması önerilir. Baskılar sert cisimlerden uzak tutulmalı ve asit gibi kimyasallarla temasından kaçınılmalıdır. Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf göndermeyi unutmayın. Fotoğrafta sevgili çocuğunuzun yüzü açık ve net bir şekilde görülmelidir. Fincanın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır, böylece her iki yöne de sevgili çocuğunuzun fotoğrafını koyabilirsiniz.

 

Eşe İlk Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Ahşap Altlıklı Fincan, sevgili eşinizin özel gününü kutlamanın harika bir yoludur ve her zaman hatırlanacak bir armağandır. Bu özel fincanı sevdiklerinizle paylaşmanızı ve onların da özel günler için benzersiz bir armağan düşünmelerini öneriyoruz. Eşinize bebeğiniz adına bu anneler gününe özel hediye arıyorsanız bu ürünü kaçırmayın!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR