Eşe Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Kare Çerçeve (F2051-511)

5,00
Fiyat : ₺229,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
Çok Popüler
:
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 5,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Fincanın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Eşe Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Kare Çerçeve Hakkında Editörün Görüşleri

 

Eşinize bu anneler gününde çocuğunuzun fotoğrafı olan ve üzerinde onun ismi yer alan bir anneler günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan ve gönderdiğiniz fotoğrafın kesilerek sadece yüz alanının ortaya çıktığı bu fotoğraflı çerçeve ile hem eğlenceli hem de annelere özel dekoratif bir kişiye özel hediye satın almış olacaksınız. Çocuğunuzun yüz fotoğrafının kesilerek bu çerçeveye eklenince ortaya eğlenceli ve annelere özel bir tasarım çıkıyor. Siz de eşinize bu anneler gününde onu mutlu edecek bir hediye arayışındaysanız ofisini veya odanızı süsleyecek bu kreatif hediye ile kutlama yapabilirsiniz! 

Anneler gününe özel indirimler ile satışa çıkardığımız bu kişiye özel hediye herkesin ilgi odağı olacağından emin olabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR