Erkek Öğretmene Yeni İş Hediyesi Hediyesi Karikatürlü Masaüstü İsimlik (A7010-904KAE1)

0,00
Fiyat : ₺389,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 15 cm genişlik, 7,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Masa isimliği doğal taş malzemeden üretilmektedir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlemeniz tavsiye edilir.

Not: Ürün doğal taş malzemeden üretilmektedir, bu yüzden tamamen pürüzsüz değildir ve doğallığını korumaktadır.

 

 

Erkek Öğretmene Yeni İş Hediyesi Hediyesi Karikatürlü Masaüstü İsimlik Hakkında Editörün Görüşleri

 

Erkek öğretmenlere özel tasarlanmış Yeni İş Hediyesi Karikatürlü Masa İsimliği ürünümüzle öğretmen masanızı daha kişisel hale getirin. 7.5 cm x 20 cm ölçülerindeki doğal taş malzemeden üretilen bu masa isimliği, sol tarafında yer alan şık bir erkek öğretmen karikatürü ile oldukça dikkat çekicidir. Karikatürde öğretmen masası ve yeşil sınıf tahtası gibi öğretmenlik mesleğine özgü detaylar yer almaktadır. Müşterilerimiz tarafından oldukça sevilen bu ürüne, siz de öğretmen bir arkadaşınızın yeni işini kutlamak için sahip olabilirsiniz. Ürünümüz müşterilerimizin gönderdiği fotoğraf ile özelleştirilebilir, böylece kişiye özel bir hediye haline getirilebilir.

 

Doğal taş malzemesi, ürünümüzün kalitesini arttıran dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Ayrıca, karikatür tasarımı renkli ve canlı bir baskı teknolojisi ile üretilmektedir, böylece uzun yıllar kullanabilirsiniz. Erkek öğretmenlere özel tasarlanmış Yeni İş Hediyesi Karikatürlü Masa İsimliği ürünümüz, öğretmenlik mesleğine özgü bir hediye arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR