Erkek Almanca Öğretmeni İçi Renkli Kupa Bardak (B1001-003-RE)

0,00
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

Erkek Almanca Öğretmeni İçi Renkli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Almanca öğretmenleri, öğrencilere yabancı bir dil öğretmekle sorumludur ve Alman kültürü hakkında da bilgi sahibidirler. Almanca öğretmenleri, öğrencilerin dünya çapında iş ve seyahat fırsatlarına açılmasını sağlayan çok önemli bir rol oynarlar. Erkek Almanca öğretmenleri için özel olarak tasarlanmış kupa bardak, harika bir hediye seçeneği olabilir. Üzerinde Almanca öğretmenliğiyle ilgili ikonlar olan bu tasarımla, hediye sahibi öğretmenin adı da yer alır. Müşterilerimiz, 5 farklı renk seçeneği arasından seçim yapabilirler.

 

Almanca Öğretmeni kupa bardak, öğretmenler günü, doğum günü, yeni iş hediyesi, terfi hediyesi gibi özel günlerde, Almanca öğretmeni arkadaş, sevgili veya baba için harika bir hediye seçeneği olabilir. Kupa bardak, sıcak veya soğuk içecekler için kullanıma uygundur. Ancak, ürün üzerindeki baskıyı korumak için sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallarla teması engellenmelidir. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapıldığından, tasarım öğretmenin her zaman görünebilmesini sağlar. Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir. Ürün ölçüleri 8 cm çap ve 9,5 cm yüksekliğindedir. Almanca öğretmeni için özel tasarlanmış bu kupa bardak, öğretmeninize duyduğunuz takdiri göstermenin harika bir yoludur. Almanca öğretmeni hediyeleri arasında hem kullanışlı olması hem de eğlenceli tasarımıyla öne çıkan bu ürün herkesin ilgi odağı olacak!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR