Doğum Günü Hediyesi Mutlu Yıllar Tasarımlı Dikdörtgen Puzzle (A1031-231)

0,00
Fiyat : ₺219,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 27 cm genişlik, 21 cm yükseklik.
  • Kullanım: Arkasında ayağı mevcuttur, dik pozisyonda durabilir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlemeniz tavsiye edilir.

 

 

Doğum Günü Hediyesi Mutlu Yıllar Tasarımlı Dikdörtgen Puzzle Hakkında Editörün Görüşleri

 

Doğum günü hediyesi mutlu yıllar tasarımlı dikdörtgen puzzle, özel bir doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. A4 boyutunda olan bu puzzle, hediye sahibinin yaşına özel tasarlanmış bir kolaj içerir. Üzerinde hediye sahibinin yaşını, mutlu yıllar yazısını ve sizin ekleyeceğiniz doğum günü mesajını da barındırır. Ayrıca, tasarıma 6 adet fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bu özel tasarım puzzle, hediye sahibinin doğum gününde eğlenceli bir aktivite sunar. Hediye sahibi, puzzle'ı tamamlamak için zaman harcayarak keyifli bir vakit geçirebilir. Ayrıca, tamamlandıktan sonra da puzzle'ı çerçeveleterek hatıra olarak saklayabilir veya evinin dekorasyonunda kullanabilir.

 

Ürün, özel bir doğum günü hediyesi arayanlar için ideal bir seçenektir. Tasarımı özelleştirme seçeneği sayesinde, hediye sahibinin tarzına ve kişiliğine uygun bir puzzle yaratabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR