₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil
₺44,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺119,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
₺14,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺54,99 KDV Dahil
₺74,99 KDV Dahil

Denizci Hediyeleri

 

Denizci hediyeleri kategorimizde denizcilik gibi zor bir mesleği yerine getiren ve özgürlük düşkünü denizciler için özel tasarım kişiye özel denizci hediyeleri yer almaktadır. Siz de denizci tanıdıklarınıza doğum gününde sürpriz yapmak, yılbaşında mesleğine özel bir hediye almak ya da mezuniyetlerini minik bir hediye ile kutlamak isterseniz kategorimizde bulunan özel tasarım hediyeleri satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme, kredi kartı veya havale/eft seçenekleri ile ulaşabileceğiniz bu ürünlerimizi herkes gibi hem siz hem de hediye sahipleri çok sevecektir. Denizci hediyeleri genelde gemi ve kaptanlara özgü ikon ve şekillerin bir araya getirilmesi ile oluşmuş şık ve tasarım sahibi denizci hediyeleri olduğunu belirtelim.

 

Eğer denizci için hediye arıyorsanız ve bu denizci tanıdığınız sevgiliniz ise ona romantik anlamı da olan manevi ve mesleğine özel bir hediye almanız en doğrusu olacaktır. Üzerinde dümen, kaptan şapkası ve gemici bağcığı gibi detaylar ile süslenmiş bu kaptanlara özel ürünler tercih edebileceğiniz denizci sevgiliye hediye ürünlerimizden bazılarıdır. Bu tasarıma sahip içecek kutusu, duvar saati, kupa bardak, termos bardak vb. gibi çeşitli ürünleri kategori sayfamızda bulabilirsiniz. Yine sevgiliniz deniz kuvvetlerinde çalışan bir asker ise yine bu ürün gamından dilediğinizi seçebilir deniz kuvvetleri çalışanı asker tanıdıklarınıza hep sizi hatırlatacak güzel bir denizci hediyesi siparişi verebilirsiniz. Bunların haricinde yine pusula tasarım kol düğmesi denizci tanıdıklarınız için özel günlerde takım elbisesine artı bir şıklık katacak güzel bir denizci hediyesi olacaktır. Yuvarlak bir formu bulunan bu ürünümüz denizcilerin seveceği en şık aksesuarlardan biri olacaktır.

 

Yine deniz temalı hediyeler arasında ahşap kutusuna sahip metal pusula hediye sahibine verebileceğiniz ve kutusunda ismi yazan şık denizci hediyeleri arasında yer almaktadır. Hem ofisinde hem de evinin en güzel köşesinde özenle sergileyeceği bu deniz temalı hediyeleri arasında bir de kaptan dümeni olarak tasarlanmış akrilik duvar saati yer almaktadır. HediyeDükkanı.com’un tasarım ustalarının elinden şık bir dekoratif hediyeye dönüşen bu ürünümüz evlerin en ücra köşelerinde ve ofislerin en güzel yerlerinde misafirleri selamlayacaklardır. Ürünlerimiz yani denizci hediyeleri kapıda ödeme seçenekleri ile satın alınabileceğinizi hatırlatalım.