Biyoloji Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati (A1091-021)

0,00
Fiyat : ₺119,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: Duvar Saati 29 cm çapındadır.
  • Kullanım: Saat sessiz mekanizmaya sahiptir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir. 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlenmesi tavsiye edilir.
  • Paketleme: Özel baskılı kraft kutusunda tarafınıza hızlı bir şekilde gönderim sağlanacaktır. Dilerseniz ödeme sayfasında hediye paketi seçeneğini ürüne ekleyebilirsiniz.

 

Biyoloji Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati Hakkında Editörün Görüşleri

 

Öğretmenlerin duvarlarını süslesin diye tasarladık, siz müşterilerimizin beğenisine sunduk! Biyoloji öğretmeni ile ilgili şekil ve ikonların bir araya getirilmesiyle tasarlanmış, üzerinde biyoloji öğretmeni yazılı ve şık bir font seçilerek öğretmeninizin isminin yazdığı bu dekoratif kişiye özel duvar saati öğretmenizi çok değerli hissettirecek. Ürünün seçiminden, hazırlanmasına kadar sizin belirtmiş olduğunuz detaylara göre hazırlanan duvar saatimizi gören öğretmeniniz çok sevinecek, üzerinde isim yazması da onu kesinlikle özel hissettirecek! Kaliteli baskısı ve özel kutusu ile öğretmeninizin belki de öğretmenler gününe özel hediyeler arasında alacağı en güzel hediye olacağından şüpheniz olmasın. Öğretmenine sürpriz hediye seçmek isteyenler bu ürünü kaçırmasın.

Benzer Ürünler