Bayan Öğretmene Doğum Günü Hediyesi Karikatürlü Sihirli Kupa Bardak (B1001-907KAK-SH)

0,00
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %10 İndirimli
  • Ürün Ölçüleri: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik.
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Lütfen fotoğraf yüklerken, yönlendirilen doğrultuda fotoğraf gönderiniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafta 'kafa' düz olmalı, her hangi bir yöne eğik olmamalıdır. Kupa bardağın her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

Bayan Öğretmene Doğum Günü Hediyesi Karikatürlü Sihirli Kupa Bardak Hakkında Editörün Görüşleri

 

Doğum günü demek sürpriz demek! Siz de bayan öğretmenler için sürpriz doğum günü hediyesi arıyorsanız bu kişiye özel hediye kupa onları kesinlikle şaşırtacak! Sihirli olmasının yanında isme özel karikatürlü bir ürün olması onları şoka uğratacak! Belki de hayatları boyunca alabilecekleri en ilginç doğum günü hediyesi olacak... Üzerinde mutlu yıllar yazılı, güzel bir elbise giyen kadın öğretmenin baş kısmı karikatüre dönüştürülerek hazırlanan bu kreatif hediye sizi ve hediye sahibi bayan öğretmeni çok mutlu edecek. Şık kutusunda gönderilen bu kupa bardağımıza ödeme sayfasında hediye notunuzu ekleyerek mesajınızı da bu not vasıtası ile iletebileceğinizi hatırlatalım.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR