Bayan İş Arkadaşına Hediye İçimi Kaktüse Çevirdiler Ahşap Altlıklı Fincan ve Kalemlik (S1005-339)

0,00
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
  • Ürün Ölçüleri: Fincan: 8 cm çap, 5,5 cm yükseklik, Kalemlik: 8 cm çap, 9,5 cm yükseklik..
  • Kullanım: Çay, kahve ve soğuk içeçekler için uygundur. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

Not: Fincanın ve kalemliğin her iki tarafına da baskı yapılmaktadır.

 

 

 

Bayan İş Arkadaşına Hediye İçimi Kaktüse Çevirdiler Ahşap Altlıklı Fincan ve Kalemlik Hakkında Editörün Görüşleri

 

Bayan iş arkadaşınıza hediye olarak içimi kaktüse çevirdiler ahşap altlıklı fincan ve kalemlik seti oldukça özgün ve ilginç bir tercih olabilir. Bu set, iş arkadaşınıza sıradışı bir hediye deneyimi sunacak ve onun ilgisini çekecektir. Bayan iş arkadaşına hediye fincan ve kalemlik, ahşap altlıklarıyla birlikte sunulan özel bir tasarıma sahiptir. Fincanın iç kısmında bir kaktüs şekli bulunur ve kalemlik de üzerinde bu tasarımı tamamlar. Bu benzersiz tasarım, iş arkadaşınızın masasında göze çarpan bir parça olacak ve ilgisini çekecektir.

 

Ahşap altlık, fincanın düzgün bir şekilde durmasını sağlarken aynı zamanda doğal ve sıcak bir görünüm sunar. Kalemlik ise iş arkadaşınızın kalem ve diğer yazı gereçlerini düzenli bir şekilde tutmasına yardımcı olur. Bu içimi kaktüse çevirdiler ahşap altlıklı fincan ve kalemlik seti, iş arkadaşınıza sıradışı bir hediye sunmanın yanı sıra ona düşündüğünüzü ve farklı bir tercih yaptığınızı göstermenin de bir yolu olacaktır. İş arkadaşınızın masasında kullanacağı bu özel tasarım set, hem işyerindeki ortamı renklendirecek hem de ona güzel bir hediye deneyimi yaşatacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR