Babaya Anlamlı Babalar Günü Hediyesi Fotoğraflı Puzzle (A1031-231)

0,00
Fiyat : ₺239,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
2. Ürün %30 İndirimli
:
  • Ürün Ölçüleri: 27 cm genişlik, 21 cm yükseklik.
  • Kullanım: Arkasında ayağı mevcuttur, dik pozisyonda durabilir. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için nemli bezle temizlemeniz tavsiye edilir.

 

 

 

Babaya Anlamlı Babalar Günü Hediyesi Fotoğraflı Puzzle Hakkında Editörün Görüşleri

 

Baba kelimesinin anlamı, birçok kişi için özel bir yere sahiptir ve babalar günü, bu özel kişilerin sevgisini, takdirini ve saygısını ifade etmek için mükemmel bir fırsattır. Babaya özel olarak hazırlanan fotoğraf baskılı puzzle, babanın sevdiği anıları ve fotoğrafları ile süslenerek ona anlamlı bir hediye sunmanızı sağlar. Bu özel hediye, dikdörtgen şeklinde ve A4 boyutundadır. Üzerinde baba yazısı ve baba kelime anlamı yazılıdır. Ayrıca, puzzle üzerine 4 adet fotoğraf baskısı yapılarak bir kolaj oluşturulmuştur. Babanızın en sevdiği anılarından bazılarını seçerek, bu kolajda bir araya getirebilirsiniz. Babalar gününe özel hediyeler arasında 2023 yılında hem fotoğraflı hem de kişiye özel hediyelerin çok rağbet gördüğünü hatırlatalım!

 

Babalar günü gibi özel günlerde babanızın sevgisini ve takdirini ifade etmek için harika bir hediye seçeneği olan bu puzzle, hem duygusal hem de eğlenceli bir hediye olarak babanızın yüzünde unutulmaz bir gülümseme bırakacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR