Babaanneye Hediye Fotoğraf Baskılı Kare Çerçeve (F5021-510)

5,00
Fiyat : ₺299,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 21 cm genişlik, 21 cm yükseklik. Fotoğraf ölçüleri: 20 cm genişlik, 20 cm yükseklik.
  • Kullanım: Ürün ekleyeceğiniz fotoğraflarla oluşturulacaktır. Çerçeveler güçlü yapışkanla duvara sabitlenir. Yapışkan duvarlarınıza zarar vermez. Yapışkan bölümü bir çok kez kullanılabilmektedir, bu da evinizde uygulayacağınız dekoratif uygulamalara olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz, çıkartıp tekrar tekrar farklı yerlere yapıştırabilirsiniz.
  • Temizlik Talimatı: Nemli bezle temizlenebilir.
  • Ürünümüz gönderdiğiniz fotoğrafın karikatür haline getirilip tasarıma eklenmesi ile hale gelmektedir.

 

 

 

Babaanneye Hediye Fotoğraf Baskılı Kare Çerçeve Hakkında Editörün Görüşleri

 

Babaanneye Hediye Fotoğraf Baskılı Kare Çerçeve ürünümüz, sevdiklerinize özel ve anlamlı bir hediye sunmak için tasarlanmıştır. Bu ürün, şık bir ahşap çerçeve içerisinde babaanne için özel olarak seçtiğiniz bir fotoğrafın baskısını sunar. Ahşap çerçevenin dış boyutu 20 cm x 20 cm'dir ve içerisinde yer alan fotoğraf bölmesi ise 18 x 18 cm'dir. Bu sayede çerçeve, herhangi bir ölçekteki fotoğrafı rahatlıkla içerisinde barındırabilir. Çerçevenin  şık ve hem duvar için hem de masa için kullanıma uygun olması tercih sebeplerinden biri! Babaanneye özel bir hediye olması için, çerçevenin içerisinde mesaj alanına canım babaannem yazısı ve torunun fotoğrafı mevcuttur. Ek olarak da torunun adı yazılmaktadır. Bu alanların siz müşterilerimize ait olduğunu da hatırlatalım. Ayrıca çerçevenin alt kısmına, babaannenin adı veya birkaç kelime yazdırabilirsiniz. Bu sayede hediye kişiye özel bir hale gelir ve babaannenize özel bir armağan sunmuş olursunuz.

 

Fotoğraf baskısında kullanılan teknoloji, yüksek kaliteli ve canlı renkler sunar. Fotoğrafınızın netliği ve detayları, ürünün ömrü boyunca korunur ve renk solmaları yaşanmaz. "Babaanneye Hediye Fotoğraf Baskılı Kare Çerçeve", evde kullanım için mükemmel bir hediye seçeneği olmakla birlikte, babaannenizin ofisinde veya çalışma alanında da şık bir dekorasyon ürünü olarak kullanılabilir. Ürünün kutusu, hediye paketi olarak kullanılabilir ve kolayca hediye edilebilir. Babaannenizin doğum günü, anneler günü veya yıl dönümü gibi özel günlerde, ona anlamlı bir hediye sunmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR