Anneler Günü Hediyesi Mom Tasarım Dikdörtgen Yastık (A6053-XXX)

5,00
Fiyat : ₺199,99(KDV Dahil)
Aynı-Gün-Kargo Vade Farksız 3 Taksit
:
  • Ürün Ölçüleri: 50 cm genişlik, 30 cm yükseklik.
  • Kullanım: Ürün saten malzemeden üretilmiş olup, parlak renktedir. Dolgusu elyaftır. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir.
  • Temizlik Talimatı: Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir.

 

 

 

Anneler Günü Hediyesi Mom Tasarım Dikdörtgen Yastık Hakkında Editörün Görüşleri

 

Anneler Günü, annelerimizi sevgimizi göstermenin önemli bir yolu. Bu özel gün, annelerimize minnettarlığımızı ifade etmek ve onları ne kadar sevdiğimizi göstermek için harika bir fırsat. Annelerimiz, yaşamlarımızda çok önemli bir yere sahiptir. Sevgi dolu bir varlık, bir arkadaş, bir öğretmen ve hayatımızın en büyük destekçisi olarak onları nitelendirebiliriz. Anneler Günü, annelerimizi şımartmak için harika bir fırsat. Onlara verebileceğiniz özel bir hediye, onları ne kadar sevdiğinizi göstermenin güzel bir yoludur. Mom Tasarım Dikdörtgen Yastık, annelerinize verebileceğiniz mükemmel bir hediye olabilir. Üzerinde Mom yazısı bulunuyor ve harflerin içerisinde müşterilerimizin gönderdiği fotoğraflar yerleştirilip baskı yapılıyor. Tasarımın altında ise mesaj ve annenizin adı yer alıyor. Bu özel tasarım, annenize ne kadar özel olduğunu hatırlatmak için harika bir yoldur. Anneler günü hediyesi ucuz ne olabilir diyenler için uygun fiyatı ve üst düzey kaliteli baskısı bu ürün biçilmiş kaftan!

 

Ürün saten malzemeden üretilmiş olup, parlak renktedir. Dolgusu elyaf ile yapılmıştır. Ürün üzerindeki baskı sert, keskin cisimlerden uzak tutulmalı ve asit vb. kimyasallar ile teması engellenmelidir. Baskıların uzun ömürlü olması için elde yıkamanız tavsiye edilir. Ürün ölçüleri 50 cm genişlik, 30 cm yükseklik olarak tasarlanmıştır. Annenize bu yastıkla hediye vererek, ona ne kadar özel olduğunu gösterin ve onu sevdiğinizi hissettirin. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR